В виборі запчастин та аксесуарів ми керуємося принципом оптимального співвідношення вартості та якості, ремонтуючи системи катерів ми акцентуємо увагу на надійності та ефективності їх компонентів, а під час оновлення і тюнингу суден ми цінуємо естетичне задоволення та тривалість ефекту. Враховуючи наш досвід та бажання працювати з найкращими, ми можемо впевнено рекомендувати Вам продукцію наших партнерів.

 

Volvo Penta — це одне з найпотужніших підприємств на ринку стаціонарних морських двигунів та їх приводів. Ми являємося офіційним дилером  компанії Volvo Penta, тому в своїй роботі дотримуємося її вимог стосовно сервісу і ремонту  двигунів та поворотно-відкидних колонок Aquamatic. Обслуговуючи силові установки Volvo Penta ми використовуємо оригінальні масла, запчастини та аксесуари, які гарантують довговічність та безпеку вашої техніки. За допомогою електронних каталогів та серійного номера двигуна можна підібрати любу запчастину в любій із його систем. Окрім того, як офіційний сервісний центр Volvo Penta ми маємо доступ до всіх сервісних інструкції та володіємо спеціальним діагностичним інструментом VODIA, за допомогою якого можна знайти любий збій в системі та перепрограмувати систему електронного контролю судна.

 

Для двигунів Mercury та MerCruiser ми застосовуємо продукцією торгової марки Quicksilver — масла, фільтра, імпеллера, свічки запалювання, гвинти тощо.  Додатково Quicksilver та Mercury представляють широкий асортимент аксесуарів: помпи трюмні, насоси, душ, змішувачі; паливні баки, заливні горловини, шланги, груші; прибори; сигнальні вогні, канати, якоря, кранці, рятувальні жилети, атракціони та ін.

 

Звичайно ж, спектр наших робіт та послуг охоплює набагато більше виробників та постачальників.  Набуваючи впродовж років досвід та знання ми зрозуміли, що в кожному сегменті є оптимальні пропозиції, які ми в свою чергу пропонуємо нашим клієнтам.  Для відновлення тикового покриття гарно зарекомендували себе засоби фірми Hempel, для корпусних робіт варто придбати продукцію торгової марки International. Наші клієнти задоволені встановивши ехолот Lowrance, а радіостанція ICOM дозволяє чудово спілкуватися на відстані до 20 км. В кожному окремому випадку ми знаємо що порадити, але завжди готові знайти те, що Ви вважаєте за краще для свого судна.

 


Морська тематика є дуже популярною та активно використовується в дизайні одягу, аксесуарів, сувенірів, текстилю тощо. Проте, для речей, які складають побут яхти, окрім зовнішнього вигляду важливо також наскільки вони зручні у використанні. Саме тому, продукція для яхт та катерів — це окрема індустрія. Цього сезону ми вирішили приділити їм додаткову увагу:

  • постільна білизна з морською атрибутикою
  • попільнички з важким дном
  • брелоки, що не тонуть,  прапора, сувеніри, рятувальні засоби
  • посуд із меламіну та полікарбонату, який не б'ється та не ковзає по поверхні, від одного із провідних виробників товарів для яхт - Marine Business
  • килимки та інше.

 

 

Виникли запитання? Бажаєте замовити запчастини? Надішліть нам повідомлення »

 

Відгуки наших клієнтів: надішліть власний відгук

Ваше ім’я

Текст відгуку

E-mail(не публікується на сайті) Телефон(не публікується на сайті)

НадіслатиНа даний момент відгуки відсутні

 
   
 
Copyright
© 2009-2021

Яхт-клуб «МАЯК»
Наша адреса:
    Україна, Чернівецька обл.,
    Кельменецький р-н, с. Дністрівка

    схема проїзду »

+38 (067) 884-0-884

 

info@maiak.com.ua

надіслати повідомлення »

Розроблено в Студії COM.CV.UA