Продаж яхт і катерів
GALEONІнші пропозиції

GALEON

 

Ми являємося офіційним регіональним представником приватної польської суднобудівельної компанії Galeon, яка   заснована в 1982 році. Спочатку на верфях будували яхти та катера для інших компаній за їх проектами, а в 1998 році на виставці в Дюссельдорфі Galeon вперше представила судна під власним брендом. Основними перевагами компанії є підвищена увага до якості продукції, грамотний дизайн та широкий модельний ряд, адже підприємство випускає понад 20 моделей моторних човнів (моделі Galia) та яхт (моделі Galeon) довжиною від 4  до 20 метрів.

 

З самого початку існування фірми якість була пріоритетним питанням. Працівники верфі прискіпливо приглядаються до своїх творінь, щоб виключити які-небудь відступи від досконалості і забезпечити клієнтові відчуття комфорту та безпеки.  В 1998 році компанія сертифікована по міжнародній системі ISO 9000. Отримання даного сертифікату означає, що продукція підприємства відповідає міжнародним стандартам якості завдяки зосередженості на побажаннях клієнтів та вдосконаленню процесів виробництва. З того ж таки 1998 року продукція Galeon відповідає нормам та директивам Євросоюзу і володіє сертифікатом СЕ. На даний момент на підприємстві впроваджена система менеджменту ЯКОСТІ ISO 9001, яка приділяє додаткову увагу проектуванню і розробці продукції.


При розробці нових суден проектувальники постійно вдосконалюють  технічні параметри,  функціональність та естетичний дизайн, використовуючи новітні технології та сучасні рішення, адже основна мета компанії Galeon – щоб кожна наступна яхта була кращою від попередньої.


Ознайомитися з модельним рядом Galia та Galeon, які ми пропонуємо, можна на  сайті компанії Galeon - www.galeon.pl та  офіційного дилера в Україні - www.ship.com.ua . Для отримання додаткових консультацій з питань покупки, розмитнення, доставки, постановки на облік та сервісного обслуговування катера звертайтеся за телефоном +38 067 884 0 884.

 

ІНШІ ПРОПОЗИЦІЇ

Пропозиції по продажу яхт і катерів:                      переглянути всі
Детальніше :: Galeon 330 FlyGaleon 330 Fly
 

Модель катера: Galeon 330 Fly
Рік випуску: 2007 р.
Відмінний стан
Пробіг: 850 мотогодин

 
детальніше »
Детальніше :: Four Winns 288 VistaFour Winns 288 Vista
 
Модель катера: Four Winns 288 Vista
Рік випуску: 2005 р.
Відмінний стан
Пробіг: 500 мотогодин
 
детальніше »
Детальніше :: Galeon 620Galeon 620
 
Модель катера: Galeon 620
Рік випуску: 2008 р.
Відмінний стан
Пробіг: 130 мотогодин
 
детальніше »
Переглянути повний перелік пропозицій по продажу яхт і катерів
 
   
 
Copyright
© 2009-2020

Яхт-клуб «МАЯК»
Наша адреса:
    Україна, Чернівецька обл.,
    Кельменецький р-н, с. Дністрівка

    схема проїзду »

+38 (067) 884-0-884

 

info@maiak.com.ua

надіслати повідомлення »

Розроблено в Студії COM.CV.UA