Продаж яхт і катерів

GALEON

 

Ми являємося офіційним регіональним представником приватної польської суднобудівельної компанії Galeon, яка   заснована в 1982 році. Спочатку на верфях будували яхти та катера для інших компаній за їх проектами, а в 1998 році на виставці в Дюссельдорфі Galeon вперше представила судна під власним брендом. Основними перевагами компанії є підвищена увага до якості продукції, грамотний дизайн та широкий модельний ряд, адже підприємство випускає понад 20 моделей моторних човнів (моделі Galia) та яхт (моделі Galeon) довжиною від 4  до 20 метрів.

 

З самого початку існування фірми якість була пріоритетним питанням. Працівники верфі прискіпливо приглядаються до своїх творінь, щоб виключити які-небудь відступи від досконалості і забезпечити клієнтові відчуття комфорту та безпеки.  В 1998 році компанія сертифікована по міжнародній системі ISO 9000. Отримання даного сертифікату означає, що продукція підприємства відповідає міжнародним стандартам якості завдяки зосередженості на побажаннях клієнтів та вдосконаленню процесів виробництва. З того ж таки 1998 року продукція Galeon відповідає нормам та директивам Євросоюзу і володіє сертифікатом СЕ. На даний момент на підприємстві впроваджена система менеджменту ЯКОСТІ ISO 9001, яка приділяє додаткову увагу проектуванню і розробці продукції.


При розробці нових суден проектувальники постійно вдосконалюють  технічні параметри,  функціональність та естетичний дизайн, використовуючи новітні технології та сучасні рішення, адже основна мета компанії Galeon – щоб кожна наступна яхта була кращою від попередньої.


Ознайомитися з модельним рядом Galia та Galeon, які ми пропонуємо, можна на  сайті компанії Galeon - www.galeon.pl та  офіційного дилера в Україні - www.ship.com.ua . Для отримання додаткових консультацій з питань покупки, розмитнення, доставки, постановки на облік та сервісного обслуговування катера звертайтеся за телефоном +38 067 884 0 884.

 

FOUR WINNS

 

Four Winns будує човни більше 30 років. За цей час американська компанія заслужила репутацію виробника, який приділяє увагу кожній дрібниці. Основні цінності для Four Winns – це міцність, надійність і комфорт катерів, які ходять під її брендом. Система керування Axius, система захисту двигуна від корозії SeaCore, велика кількість вбудованих рундуків та відсіків, зручні кріплення з нержавіючої сталі, надійні електричні роз’єми, водовідвідна конструкція крісел - це лише частина козирів, які є в арсеналі Four Winns. В 1993 році компанія розробила та запатентувала новий дизайн корпусу Stable-Vee, який вивів її катера в лідери по характеристикам ходу та управління.


Модельний ряд Four Winns представлений п’ятьма серіями:

 

  • серія «H» - «боурайдери» Horizon – це відкриті катера довжиною від 5,33 м до 9,55м, які ідеально підходять для сімейного відпочинку, рибалки, розваг з водними лижами, вейкбордом тощо. Універсальність, простота та низькі витрати при експлуатації роблять їх дуже привабливими для споживача;
  • серія «F» - «дескботи» Funship – катера палубного типу від 6,45 м до 8,59м з широким корпусом та кокпітом, який дозволяє прийняти на борту велику компанію друзів;
  • серія «SL» - Sport meets Luxury - це розкішні спортивні катера SL222 (6,88м), SL242 (7,44м), SL262 (8,08м). Потужна швидкість, сміливі маневри і вишуканий дизайн не залишать Вас байдужими;
  • серія «S» - Sundowner – каютні прогулянкові катера від 7,01 до 8,15 м. Все що Вам сподобалося в спортивних катерах плюс можливість переночувати в каюті;
  • серія «V» - спорт-круізер Vista – широка лінійка круїзних моторних яхт довжиною від 7,92 до 15,03 м, кожна з яких надає ідеальну можливість провести уїк-енд чи повноцінну відпустку на воді в атмосфері домашнього затишку.

 

Звертайтеся за телефоном +38 067 884 0 884 і ми разом оберемо саме те, що потрібно Вам для гарного відпочинку.

 

ІНШІ ПРОПОЗИЦІЇ

Пропозиції по продажу яхт і катерів:                      переглянути всі
Детальніше :: Four Winns 288 VistaFour Winns 288 Vista
 
Модель катера: Four Winns 288 Vista
Рік випуску: 2005 р.
Відмінний стан
Пробіг: 500 мотогодин
 
детальніше »
Детальніше :: Galeon 620Galeon 620
 
Модель катера: Galeon 620
Рік випуску: 2008 р.
Відмінний стан
Пробіг: 130 мотогодин
 
детальніше »
Детальніше :: Sealine F 36Sealine F 36
 
Модель катера: Sealine F36
Рік випуску: 1999 р.
Відмінний стан
Пробіг: 1000 мотогодин
 
детальніше »
Переглянути повний перелік пропозицій по продажу яхт і катерів
 
   
 
Copyright
© 2009-2018

Яхт-клуб «МАЯК»
Наша адреса:
    Україна, Чернівецька обл.,
    Кельменецький р-н, с. Дністрівка

    схема проїзду »

+38 (067) 884-0-884

 

info@maiak.com.ua

надіслати повідомлення »

Розроблено в Студії COM.CV.UA