Бортовий журнал
05 березня 2013
Необростаючі фарби торгової марки International
 

Весною, коли температура надворі вже дозволяє - а час іще не припікає, починаються роботи по підготовці судна до сезону навігації. В кожного капітана свої плани, проте є речі, які варто зробити усім, щоб подовжити термін експлуатації судна, зберегти його гарний вигляд, а також попередити лишні витрати під час сезону.

 

Поки катер знаходиться на суші потрібно: перевірити такі елементи як гвинти, гофри, шланги, сальники, крильчатки, ремені, аноди; уважно оглянути корпус на предмет тріщин, що провокують розвиток осмосу; оцінити стан покриття необростайкою і, якщо є необхідність, оновити його перед спуском на воду. Звичайно, це далеко не повний перелік необхідних робіт, але на разі зупинимося на питанні захисту корпусу від наростання флори і фауни наших водойм та розберемося в фарбах торгової марки International, яка впевнено лідирує на цьому ринку.

Торгова марка International є частиною компанії AkzoNobel, яка входить в список найбільших у світі компаній "Global Fortune 500". Якість її продукції перевірена роками та визнана професіоналами, завжди задовільняє споживача, але за умови правильного вибору засобу в залежності від типу човна.


Швидкісні катера (зі швидкістю більше 40 км/год) і судна, які часто підіймаються на берег, потрібно обробляти твердою необростаючою фарбою сильної дії Interspeed Ultra, яка формує стійке до механічного пошкодження покриття. Для яхт та низькошвидкісних катерів (до 30 — 40 кмгод) можна використовувати еродуючі (водорозчинні) фарби Micron Extra або Cruiser Uno. Хочемо звернути Вашу увагу на те, що більшість фарб International містять сполуки міді, через які вони не можуть наноситися на алюмінієвий корпус, а також оцинковану і гальванізовану сталь. Для алюмінієвих корпусів підходять фарби Trilux та Trilux 33, в палітрі яких присутній ясно-білий колір, тому вони можуть зацікавити власників й інших човнів. Для тихохідних (до 30 км/год) катерів у водах з помірним наростанням можна скористатися фарбою економ-класу Nautical. Якщо Ви хочете збільшити швидкісні ходові показники судна, використайте одну з тонкоплівкових фарб на тефлоновій основі із серії VC. А небайдужі до навколишнього середовища оцінять необростайку Waterways Future, яка не містить сильних біоцидів.

 


Проте не забувайте, що суттєва складова успіху в боротьбі з обростанням корпусу криється в правильній його підготовці до фарбування — зняття старої фарби, шліфування, грунтування, плюс - дотримання часових норм, але це вже інша історія...

 

« назад до переліку

 
   
 
Copyright
© 2009-2021

Яхт-клуб «МАЯК»
Наша адреса:
    Україна, Чернівецька обл.,
    Кельменецький р-н, с. Дністрівка

    схема проїзду »

+38 (067) 884-0-884

 

info@maiak.com.ua

надіслати повідомлення »

Розроблено в Студії COM.CV.UA