Бортовий журнал
19 серпня 2013
Як обрати ідеальний гвинт Mercury для Вашого катера?
 

На сайті Mercury Marine доступний цікавий та корисний сервіс — підбір ідеального гребного гвинта Mercury - http://www.mercurymarine.com/propellers/prop-selector/


Експлуатаційні якості судна залежать від потужності двигуна та запчастин, що закладені при конструюванні, а також від підібраного гвинта. Власник судна за п'ять кроків може дізнатися, який саме йому підійде гвинт, враховуючи технічні характеристики судна і його особисті пріоритети в експлуатації.

 

 

Крок 1: Тип судна.

В даному розділі потрібно обрати тип судна: круїзер, катамаран, плоскодонний човен, спортивний човен, гумовий човен RIB, з алюмінієвим корпусом, тощо.


Крок 2: Експлуатація.
Вибір цілі використання човна являється вирішальним моментом для обрання гвинта. Вам потрібно обрати що для Вас важливіше: прискорення, маневрування, економія палива, максимальна швидкість, в загальному хороша експлуатація.


Крок 3: Інформація про двигун.
Тут необхідно вказати виробника, рік, тип, модель та специфікацію. Всі ці дані можна дізнатися в документах або з деколів та табличок на самих двигунах.


Крок 4: Результат по серіям.
Пройшовши попередні кроки, Ви звужуєте коло рекомендованих гвинтів до певних серій. Для подальшого уточнення Вам необхідно вказати поточні крок гвинта, обороти в хвилину і максимальну швидкість. У випадку якщо Ви не володієте такими технічними даними, Ви можете визначатися за допомогою ваги судна з пасажирами і паливом, або можна просто ввести довжину судна.

 

 

Крок 5: Результат.
В результаті Ви отримуєте список рекомендованих гвинтів, де вказані діаметр, крок, матеріал, кількість лопастей і навіть партномер.

 

 

Сподіваємося Вам буде цікаво спробувати цей сервіс, і він принесе Вам користь :)

 

« назад до переліку

 
   
 
Copyright
© 2009-2021

Яхт-клуб «МАЯК»
Наша адреса:
    Україна, Чернівецька обл.,
    Кельменецький р-н, с. Дністрівка

    схема проїзду »

+38 (067) 884-0-884

 

info@maiak.com.ua

надіслати повідомлення »

Розроблено в Студії COM.CV.UA