Бортовий журнал
27 січня 2014
Volvo Penta запалить вогні на чемпіонаті світу з футболу - 2014 в Бразилії
 

 

Цього літа вперше за 60 років Бразилія прийматиме чемпіонат світу — найбільш хвилюючу та видовищну подію в футбольному світі. Обрано стадіони, зіграні відбіркові матчі, проведено жеребкування і ось, залишилося чотири місяці для кінцевої підготовки дійства - чемпіонат триватиме з 12 червня по 13 липня 2014 року. Фінальний матч зіграють в Ріо-де-Жанейро на легендарному стадіоні “Маракана”. Щоб створити справжнє видовище для вболівальників на стадіонах та телеглядачів в цілому світі, потрібно потурбуватися про таку просту і разом з тим важливу річ як електрозабезпечення.


Бразильська компанія з 62-річним досвідом Stemac випускає біля 7000 генераторних установок в рік, налагодила мережу сервісних центрів по всій країні та заслужила бездоганну репутацію постачальника надійного обладнання. Компанії Stemac доручено живлення кількох стадіонів, на яких будуть проводитися фінальні матчі ЧС-2014. Підприємство використовує двигуни різних постачальників, проте останнім часом досить інтенсивно нарощує відносини з компанією Volvo Penta: в 2013 році Stemac інсталювала понад 250 D13 та D16 двигунів Volvo Penta в своїх генераторах, що свідчить про впевненість в їх виробничих потужностях.

 

 

Генераторні електростанції обладнані двигунами Volvo Penta будуть мати можливість довести на що саме вони здатні на світових аренах чемпіонату. Стадіон Манаус в місті Манаус буде оснащено чотирма електростанціями з двигунами TAD1643GE. На арені Бейра-Ріо в Порту-Алегрі працюватиме два генератора з двигунами TAD1642GE. Кожна електростанція вироблятиме біля 700 кВА електроенергії.


“Особливе значення і важливість цих генераторних установок для чемпіонату світу демонструють ступінь довіри компанії Stemac до нашого бренду та свідчать про зміцнення співпраці між нашими компаніями. - сказав Рон Хайберс, президент північноамериканського відділення Volvo Penta. - Ми з нетерпінням чекаємо нашого залучення до такої видатної та престижної світової події, так само як і подальшого розвитку наших відносин в повсякденному бізнесі Бразилії”.

 

 
« назад до переліку

 
   
 
Copyright
© 2009-2021

Яхт-клуб «МАЯК»
Наша адреса:
    Україна, Чернівецька обл.,
    Кельменецький р-н, с. Дністрівка

    схема проїзду »

+38 (067) 884-0-884

 

info@maiak.com.ua

надіслати повідомлення »

Розроблено в Студії COM.CV.UA