Бортовий журнал
19 листопада 2013
Volvo Penta. Система Glass Cockpit
 

В серпні 2013 року компанія Volvo Penta під слоганом "One look. One touch. One system." - “Один погляд. Один дотик. Одна система.” представила свій новий продукт - систему Glass Cockpit. В вересні розробка Volvo Penta перемагає на виставці IBEX (International Boatbuilders' Exhibition & Conference) в США.

 

 

В листопаді система Volvo Penta Glass Cockpit виграла престижну нагороду DAME Design Award на міжнародній виставці METS (Marine Equipment Trade Show) в Амстердамі за найкращу концепцію пов'язану з електронікою та програмним забезпеченням. Ця премія надається найбільш сучасним та прогресивним трендсеттерам в сфері морських аксесуарів та обладнання. Більш ніж 100 товарів в семи категоріях були представлені на виставці та оцінювалися за дизайном, функціональністю, якістю збірки та використаних матеріалів, так само як і за інноваційністю, ергономічністю та співвідношенням ціна/якість. Членам журі DAME Design сподобалися “чіткий дизайн, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та комплексний підхід” системи управління та моніторингу Glass Cockpit Volvo Penta.


Розроблена спільно з Garmin система Glass Cockpit об'єднує в собі навігаційну систему (ехолот, радар, картплоттер), систему управління та контролю двигунами, включаючи аварійну сигналізацію, панелі управління колонками, автопілотом, інтерцепторами та будь-яким іншим додатковим обладнанням по стандарту NMEA 2000, яке власники судна захочуть добавити до системи. Метою створення Glass Cockpit було максимальне спрощення управління судном. І дійсно, інтеграція з EVC (системою електронного контролю судном) дозволяє системі Glass Cockpit відобразити на мультифункціональному сенсорному моніторі всю необхідну судноводієві інформацію, одним дотиком змінити налаштування чи включити спеціальні режими управління судном, контролювати всі системи судна. Вам залишається насолоджуватися відпочинком.

 

 
« назад до переліку

 
   
 
Copyright
© 2009-2021

Яхт-клуб «МАЯК»
Наша адреса:
    Україна, Чернівецька обл.,
    Кельменецький р-н, с. Дністрівка

    схема проїзду »

+38 (067) 884-0-884

 

info@maiak.com.ua

надіслати повідомлення »

Розроблено в Студії COM.CV.UA